FOREVER® to nie tylko cenione produkty na całym świecie - firma oferuje coś WIĘCEJ

Założona w 1978 roku przez Rexa Maughana firma Forever Living Products to wielomiliardowa firma, która produkuje i sprzedaje setki produktów wellness i pielęgnacyjnych na całym świecie. 

Czym zajmuje się firma Forever?

Firma Forever została założona w 1978 roku przez Rex Maughana w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. Od tamtej pory jest wciąż prywatną rodzinną firmą. Na początku firma Aloe Vera of America sprzedawała swoje produkty firmie Forever Living do dystrybucji, jednak w latach 90. Maughan kupił teksańską firmę Aloe Vera of America. Już w 1993 roku Forever Living Products International była drugą co do wielkości prywatną firmą w Arizonie. Produkty sprzedawały się w całym kraju, a biznes gigantycznie z roku na rok rósł. W 2021 przychód firmy był na poziomie 4 miliardów dolarów. Firma jest jednym z największych plantatorów aloesu na całym świecie. Produkuje kosmetyki, suplementy diety i środki higieny osobistej, z czego większość z nich jest właśnie na bazie miąższu z aloesu. 

Dlaczego produkty forever i sama firma stała się tak popularna?

Firma korzysta z dość popularnego systemu do promowania produktów, jakim jest marketing sieciowy. Najprościej mówiąc, jeśli Tobie te produkty się podobają i chętnie do nich wracasz to oczywistą sprawą jest, że chętnie je polecisz swoim znajomym. Za polecanie produktów w przypadku tej firmy masz sporo korzyści, nie tylko dostajesz rabaty na te produkty, ale także dostajesz procent zysku z zakupionych przez Twoich znajomych produktów. W porównaniu do innych dużych producentów, które reklamują tradycyjną drogą produkty, w tym przypadku koszty przeznaczane na marketing idą do kieszeni zadowolonych konsumentów.

Czy forever to piramida finansowa?

Nie. Forever nie jest piramidą finansową. W firmie forever są namacalne, dobre jakościowo produkty. Pieniądze więc biorą się ze sprzedaży produktów. W piramidzie finansowej zyski pochodzą z wpłat uczestników – bardzo często z wysokiego wpisowego. Podsumowując krótko, network marketing jest całkowicie legalnym oraz uczciwym sposobem zarabiania pieniędzy.

Czy forever to sekta?

Nie. Osoby, które tak twierdzą, najprawdopodobniej spotkały się z osobami promującymi produkty, które nadużywały tego typu możliwość zarabiania pieniędzy lub robiły to w nieprofesjonalny i niewłaściwy sposób. Warto też wiedzieć, że osoba podejmująca się działań opartych o marketing sieciowy w każdej chwili może zrezygnować z tego.

Na czym polega biznes forever?

Biznes forever polega na dzieleniu się z innymi produktami tej firmy, jeśli Tobie się one sprawdzają. Za marketing oraz promocję produktów firma Cię wynagradza. Im więcej osób znajdziesz, które zachęcisz do kupienia produktów oraz współpracy z Tobą na czele, tym firma proporcjonalnie odda Ci część zysków z tej sprzedaży. Dla wytrwałych marketingowców firma posiada również dodatkowe bonusy. W przypadku Forever, nie musisz posiadać magazynu i tworzyć sklepu. Wystarczy, że osoba zachęcona przez Ciebie kupi produkty Forever online bezpośrednio z magazynu w Polsce przez wygenerowany przez Ciebie link lub poda Twoje dane. 

Czy warto współpracować z Forever?

Osoby, współpracujące z firmą Forever od lat, nie bez kozery dalej z nią współpracują 🙂 Firma przynosi im niemałe zyski, oczywiście proporcjonalne do wkładu pracy włożonej w ten biznes. Są osoby, które dzięki forever dorabiają pracując dodatkowo na etacie lub do emerytury, ale są też i tacy co żyją tylko z Forever lepiej niż na jakimkolwiek etacie. Zyski z Forever dochodzą nawet do 1 000 000zł rocznie.